Kişisel İletişim Merkeziniz

McAfee olarak, sizinle iletişim kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörel beceri ve bilgilerinizin tazeliğini korumak için, verilerin korunmasından aksaklıkların önlenmesine, zayıf noktaların bulunmasından genel güvenlik durumunuzun sürekli iyileştirilmesine kadar, güvenlik sektörü ile ilgili en güncel gelişmeleri öğrenmeye ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Ayrıca size periyodik anket ve çevrimiçi forum davetleri göndererek, McAfee ve stratejik ortaklarımız tarafından sunulan çözüm ve hizmetler hakkında geri bildirimde bulunabileceğiniz bir doğrudan iletişim kanalı sunmayı umuyoruz.

Size sadece en çok ilginizi çeken bilgileri gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki iletişim kategorilerinden ilgilendiklerinizi işaretleyin; böylece McAfee sizinle sadece bu konularda iletişim kuracak ve posta kutunuzu ilgilenmediğiniz bilgilerle doldurmayacaktır.

Şu anda iletişim e-postalarınız bu e-posta adresine gönderiliyor:

İletişim tercihleri:

Bilgilerinizi güncelleyin

Hangi çözümlerle ilgileniyorsunuz?


© 2017 McAfee LLC. All rights reserved.


Emin misiniz?

“Tüm Abonelikleri İptal Et”i seçmeniz halinde, McAfee bundan böyle size hiç e-posta mesajı gönderemeyecektir. Eğer amacınız sadece McAfee'den gelen e-postaların sayısını azaltmak ise (yani amacınız tüm e-postaları engellemek değilse) lütfen yukarıdaki İletişim tercihlerini ilgi duyduğunuz konulara uygun şekilde güncelleyin.

Tamam