Państwa Osobiste Centrum Komunikacyjne

McAfee wysoko ceni sobie możliwość komunikowania się z Państwem. Wiemy, że aby być na bieżąco z wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi w Państwa branży, potrzebują Państwo najbardziej przydatnych informacji z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego — od ochrony danych, przez zapobieganie zakłóceniom oraz identyfikację luk, po nieustanne doskonalenie zabezpieczeń. Pragniemy także dać Państwu bezpośrednią możliwość przekazywania informacji zwrotnych na temat rozwiązań i usług oferowanych przez firmę McAfee i naszych partnerów strategicznych, dlatego zapraszamy Państwa do udziału w cyklicznych ankietach oraz forach internetowych

Aby upewnić się, że przesyłamy Państwu tylko najistotniejsze informacje i nie zapełniamy Państwa skrzynki odbiorczej niechcianymi wiadomościami, prosimy o zaznaczenie kategorii komunikatów, które chcą Państwo nadal otrzymywać od firmy McAfee.

Obecnie otrzymują Państwo wiadomości na następujący adres e-mail:

Preferencje dotyczące komunikatów

Aktualizacja danych

Jakimi rozwiązaniami są Państwo zainteresowani?


© 2017 McAfee LLC. All rights reserved.


Czy są Państwo pewni?

Jeżeli wybiorą Państwo opcję „Rezygnuję ze wszystkich komunikatów”, proszę pamiętać, że firma McAfee nie będzie mogła w przyszłości przesyłać Państwu komunikatów za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeżeli pragną Państwo ograniczyć (ale nie wstrzymać) korespondencję od firmy McAfee, proszę zaktualizować swoje preferencje dotyczące komunikatów, aby odpowiadały one interesującym Państwa obszarom.

OK